o nas

Jesteśmy firmą wspomagającą sprzedaż produktów sklepach stacjonarnych. Dbamy o to by Państwa towary znalazły odpowiednie miejsce do ekspozycji w placówce handlowej` co przyczyni do wyraźnie zauważalnego wzrostu sprzedaży. Merchandising produktów z definicji to rodzaj działalności marketingowej, której nadrzędne założenie to wzrost efektów sprzedażowych danego towaru dedykowanego zazwyczaj szerokiemu gronu konsumentów. Usługa merchandisingowa zajmuje się zatem określonym sposobem prezentowania asortymentu w miejscu ich dystrybucji. Aby była skuteczna, korzystamy z topografii sklepów, z wiedzy na temat psychologii społecznej, marketingu oraz sztuki eksponowania produktów, jak również z danych statystycznych. Państwa sukces jest naszym sukcesem.

oferta

- Merchandising - zwiększenie sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to przede wszystkim walka o przestrzeń dla nowych produktów zarówno w aspekcie jakościowym jak i ilościowym.
- Tajemniczy klient - weryfikacja poziomu obsługi, ułożenia towaru, oraz innych aspektów związanych z wyglądem i funkcjonowaniem sklepu.
- Akcje hostessowe – prowadzenie akcji promocyjnych produktu.
- Audyt – celem audytu może być weryfikacja, czy cel wyznaczony przez organizację audytowaną został osiągnięty lub czy jej działania są zgodne z zaakceptowanymi standardami, statusem czy praktykami.
- Konsulting sprzedażowy – szeroko rozumiane doradztwo w interesach.
- Outsourcing sprzedaży - organizowanie zespołów sprzedażowych dla naszych klientów.
- Analiza konkurencji na rynku – badanie poziomu cen, oferty handlowej konkurencyjnych podmiotów

PRODUKTY

kontakt

Bartosz Duman
ul. Tarnowska 29
32-830 Wojnicz
Tel 691 773 991
e-mail dumanb@poczta.onet.pl
NIP 873 297 01 27

COPYRIGHT © 2021 PROMOPLANER.

www.000webhost.com